wrapper

جدیدترین خبرها

مهندس، زاده رحمانی فرماندار بافق با حضور در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد با رئیس این سازمان دیدار کرد.
وی به پتانسیل های کشاورزی شهرستان بافق و کارکرد موثر سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ بر نقش این سازمان برای آموزش و بهبود سطح کیفی کشاورزان و دامداران شهرستان بافق اشاره کرد و گفت: حضور موثر سازمان و اعضای با تجربه، سبب تقویت بخش کشاورزی و جز عوامل موثر در انتقال دانش به بهره برداران خواهد شد چرا که تقویت نیروی انسانی بعنوان موثرترین عامل توسعه محسوب می گردد.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی در این دیدار ضمن خیرمقدم؛ از حضور آقای مهندس زاده رحمانی قدردانی کرده وحضور اعضای سازمان در بین مدیران ارشد استان را باعث افتخار سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دانست.
مهندس خلف باغی با بیان اینکه حضور این افراد به پایداری بخش کشاورزی و مهندسی شدن تولید کمک خواهد کرد به پتانسیل های این سازمان برای به ثمر نشاندن استعدادهای شهرستان های استان نیز اشاره کرد.
وی در این دیدار آمادگی سازمان متبوع خود را در همکاری های موثر اعلام کرد و بر حمایت و پیگیری وظایف این سازمان در زمینه های رشد و توسعه بخش کشاورزی تاکید نمود.

پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 ساعت 09:25

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی

ویژه اعضا -فارغ التحصیلان - بهره برداران 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد صندوق تعاون و رفاه سازمان داخلی 6 تماس حاصل نمائید.

شماره تماس سازمان نظام مهندسی استان یزد : 36296540 الی 43

بنر تشکر اهالی استان لرستان به نظام مهندسی کشاورزی ارسال شد.
این اقدام در پی ارسال کمکهای جمع آوری،خریداری و همچنین تخصیص داده شده توسط این سازمان بر اساس ضروری ترین اقلام صورت گرفت.
پیش از این، مهندس خلف باغی
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد طی اطلاعیه ای از اعضاء شورا و سازمان و بهره برداران خود خواسته بود تا در حرکتی انسان دوستانه و خداپسندانه به یاری مردم عزیز سیل زده در مناطق لرستان بشتابند که طی آن با بررسی و مطالعه این سازمان، اقلام ضروری و موثر طی محموله هایی به مناطق سیل زده گان استان لرستان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد؛ مهندس خلف باغی رییس این سازمان، ابراز همدردی و همبستگی در این شرایط را امری مهم و وظیفه انسانی دانست و گفت: جا دارد از تمام همکاران و اعضایی که در جمع آوری کمک های اهدایی یاریگر بوده و همچنین اعضای شورا که بخشی از حق الزحمه جلسات و کارمندان بخشی از حقوق ماهیانه خود را به این امر اختصاص داده اند تقدیر و تشکر شود .
وی اظهار داشت: در این کمکها سعی شد تا اقلامی که کمتر در کمک ها به آن توجه میشود و نیاز ضروری هر خانواده می باشد مانند( دستمال کاغذی، صابون، پدبهداشتی، لباس زیر، نخ و سوزن و...) تهیه شود.
خلف باغی خاطرنشان ساخت:
کمکهای نقدی بالغ بر ۲۵ میلیون تومان و کمکهای غیرنقدی و اقلام بهداشتی جمع آوری گردید که بخش عمده ای از آن را به خرید اقلام مورد نیاز اختصاص داده و در مرحله اول به مناطق سیل زده پلدختر و معمولان ارسال گردید و مبلغ باقی مانده، اقلامی تهیه و جهت ارسال به سازمان هلااحمر تحویل داده خواهد شد.

جلسه هماهنگی و ساماندهی مسئولین فنی تولید واحدهای دامپروری با حضور ریاست سازمان ، معاونین سازمان و مسئولین فنی واحدهای دامپروری ۱۹اردیبهشت ۹۸در سالن کنفرانس سازمان برگزار گردید.
✔️در این جلسه درباره مسائل مربوط به ارجاع کار و قراردادهای مسئول فنی بحث و تبادل نظر شد.
✔️در این جلسه مهندس دهقان معاون برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان به تشریح اصلاحیه دستورالعمل مسئول فنی پرداخت همچنین کارشناسان نیز ضمن ایراد نظرات و اشکالات موجود به بعضی از معضلات و استفاده بهتر از حضور کارشناسان اشاره کردند و به تقویت کلاسهای آموزشی و بازدیدهای علمی اشاره نمودند.
✔️همچنین مهندس خلف باغی به حمایت از کارشناسان اشاره کرد و گفت: در جهت حمایت از کارشناسان، هر کارشناسی که تمام وقت در واحد تولیدی شاغل گردد از پرداخت سهم ارجاع کار سازمان معاف می گردد و تنها باید به تمدید پروانه اشتغال اقدام نماید.
✔️در این جلسه مقرر گردید، فرم های بازدید از واحدهای تولیدی تهیه و سامانه ای برای ایجاد بانک اطلاعات واحدها و پایش اطلاعات طراحی و در اختیار کارشناسان قرار گیرد.
✔️همچنین مقرر گردید برای استفاده از خرد جمعی، این جلسات بصورت دوره ای تشکیل گردد.

شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 08:48

برگزاری جلسه سموم کشاورزی

جلسه سموم کشاورزی ۱۹ اردیبهشت ۹۸در دفتر ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار گردید.
در این جلسه با حضور مهندس دانشمند مسئول انجمن فروشندگان نهادهای کشاورزی و مهندس متقی نیا عضو و نماینده سازمان و ریاست سازمان پیرامون بازدیدهای مشترک انجمن با سازمان نظام مهندسی در سال گذشته بحث و تبادل نظر شد.
مقرر گردید درسال ۹۸روند بررسی و بازدید فروشگاههای سموم در چارچوب وظایف نظام مهندسی با جدیت صورت گیرد.

شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 08:46

بازدید کارگروه نظارت بر دفع آفت کش ها

کارگروه نظارت بر دفع آفت کش ها از فروشگاه های سموم کشاورزی شهرستان یزد ۱۷اردیبهشت ماه ۹۸ بازدید بعمل آورد.
لازم به ذکر است :چند فروشگاه به علت عدم اعتبار پروانه و حضور مسئول فنی از سازمان نظام مهندسی اخطاریه دریافت کردند.
یادآور میشود این کارگروه شامل: تعزیرات،اماکن،صنعت ومعدن، مدیریت شهرستان،حفظ نباتات،انجمن سموم، نظام مهندسی می باشد.

جلسه کمیته موارد خاص صدور پروانه گلخانه ها ۱۶اردیبهشت ماه ۹۸با حضور نمایندگان سابق جهاد کشاورزی آقایان مهندس کاشانی و جوادپور و آقایان مهندس ملانوری و شیخعلیشاهی معاون تولیدات گیاهی و مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی و همچنین مهندس خلف باغی و آقایی و مهندس دهقان معاون برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان نظام مهندسی برگزار گردید.
✔️در این جلسه ۵پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
✔️در پایان از زحمات مهندس کاشانی که قبول زحمت فرموده و در جلسات کمیسیون موارد خاص حضور یافتند و در طول دوره خدمت یاریگر سازمان بوده اند با تقدیم لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود تقدیر بعمل آمد.

دومین جلسه سال ۹۸ شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد ۱۵اردیبهشت با حضور آقایان مهندس برزگری،منتظری،حاتمی زاده،خلف باغی، صدری،حاتمی زاده،آقایی،رفیع زاده در سالن کنفرانس سازمان برگزار گردید.

✅مهندس خلف باغی در این جلسه به ایراد سخن پرداخت و از جمع آوری ۲۸میلیون کمک مالی توسط اعضای شورا و کارکنان خبرداد.
✅ در این جلسه مقرر گردید براساس قانون هوای پاک،آموزش های قبلیHse نسبت به بررسی بانک اطلاعات وضع موجود Hse شرکت ها اقدام و سپس براساس وضع موجود،نیاز و توانایی ها تصمیم گیری شود.
✅همچنین مقرر گردید براساس آیین نامه رتبه بندی و قانون افزایش بهره وری پروانه اشتغال با صلاحیت های متفاوت ارایه شود و کمیته ای در خصوص اشتغال تشکیل گردد.
✅همچنین جهت برگزاری متناوب دورهمی های ورزشی سازمان در طول سال تصمیماتی اتخاذ شد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اولین دورهمی ورزشی تفریحی خود را امروز جمعه ۱۳اردیبهشت ماه ۱۳۹۸در پارک بزرگ شهدا (چهارراه فضای سبز)برگزار کرد.
✔️در این دورهمی که اعضای سازمان نظام مهندسی و جمعی از هنرمندان ورزشی و مردم حضور داشتند با اجرای آقای محمدتخته دار و طنزپردازی حامد زمانزاده و اجرای برنامه های شاد و متنوع برگزار گردید.
✔️برگزاری مسابقات دارت، مارپله و هفت سنگ و طناب کشی از جمله برنامه های پیش بینی شده این دورهمی بود که در پایان به برندگان مسابقات جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
✔️همچنین در این مراسم مهندس خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ضمن خیرمقدم از حضور و همراهی افرادی که در این دورهمی شرکت کردند تشکر کرد و هدف و انگیزه این دست تلاش های سازمان متبوع را ترویج سلامت روحی و جسمی اعضای محترم خود دانست و افزود: سعی برآن است تا خانواده ها و فرزندان نیز در این دورهمی حضور داشته باشند .

✔️وی اینگونه فعالیتها در شرایط فعلی جامعه که مشکلات اقتصادی دغدغه بسیاری است را یکی از وظایف سازمانها برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی دانست و گفت: اگر چه حل بسیاری از مشکلات خارج از وظایف ماست اما خندان و شاد کردن می تواند وظیفه ما باشد.
✔️همچنین در حاشیه این مراسم جهت نشاط کودکان و ترغیب خردسالان به ورزش هدیه ای فرهنگی به آنان اهدا گردید.

برای حضور در این دورهمی عدد 2 را به شماره 500024019 پیامک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42- 36296540  داخلی 6 واحد تعاون و رفاه تماس حاصل فرمایید.           

آمار بازدید

امروز30
دیروز98
کل بازدیدها3509

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 34.207.82.217
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.