wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

مهندس، زاده رحمانی فرماندار بافق با حضور در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد با رئیس این سازمان دیدار کرد.
وی به پتانسیل های کشاورزی شهرستان بافق و کارکرد موثر سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ بر نقش این سازمان برای آموزش و بهبود سطح کیفی کشاورزان و دامداران شهرستان بافق اشاره کرد و گفت: حضور موثر سازمان و اعضای با تجربه، سبب تقویت بخش کشاورزی و جز عوامل موثر در انتقال دانش به بهره برداران خواهد شد چرا که تقویت نیروی انسانی بعنوان موثرترین عامل توسعه محسوب می گردد.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی در این دیدار ضمن خیرمقدم؛ از حضور آقای مهندس زاده رحمانی قدردانی کرده وحضور اعضای سازمان در بین مدیران ارشد استان را باعث افتخار سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دانست.
مهندس خلف باغی با بیان اینکه حضور این افراد به پایداری بخش کشاورزی و مهندسی شدن تولید کمک خواهد کرد به پتانسیل های این سازمان برای به ثمر نشاندن استعدادهای شهرستان های استان نیز اشاره کرد.
وی در این دیدار آمادگی سازمان متبوع خود را در همکاری های موثر اعلام کرد و بر حمایت و پیگیری وظایف این سازمان در زمینه های رشد و توسعه بخش کشاورزی تاکید نمود.

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز122
دیروز104
کل بازدیدها84630

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.226.241.176
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.