wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

بنر تشکر اهالی استان لرستان به نظام مهندسی کشاورزی ارسال شد.
این اقدام در پی ارسال کمکهای جمع آوری،خریداری و همچنین تخصیص داده شده توسط این سازمان بر اساس ضروری ترین اقلام صورت گرفت.
پیش از این، مهندس خلف باغی
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد طی اطلاعیه ای از اعضاء شورا و سازمان و بهره برداران خود خواسته بود تا در حرکتی انسان دوستانه و خداپسندانه به یاری مردم عزیز سیل زده در مناطق لرستان بشتابند که طی آن با بررسی و مطالعه این سازمان، اقلام ضروری و موثر طی محموله هایی به مناطق سیل زده گان استان لرستان ارسال شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد؛ مهندس خلف باغی رییس این سازمان، ابراز همدردی و همبستگی در این شرایط را امری مهم و وظیفه انسانی دانست و گفت: جا دارد از تمام همکاران و اعضایی که در جمع آوری کمک های اهدایی یاریگر بوده و همچنین اعضای شورا که بخشی از حق الزحمه جلسات و کارمندان بخشی از حقوق ماهیانه خود را به این امر اختصاص داده اند تقدیر و تشکر شود .
وی اظهار داشت: در این کمکها سعی شد تا اقلامی که کمتر در کمک ها به آن توجه میشود و نیاز ضروری هر خانواده می باشد مانند( دستمال کاغذی، صابون، پدبهداشتی، لباس زیر، نخ و سوزن و...) تهیه شود.
خلف باغی خاطرنشان ساخت:
کمکهای نقدی بالغ بر ۲۵ میلیون تومان و کمکهای غیرنقدی و اقلام بهداشتی جمع آوری گردید که بخش عمده ای از آن را به خرید اقلام مورد نیاز اختصاص داده و در مرحله اول به مناطق سیل زده پلدختر و معمولان ارسال گردید و مبلغ باقی مانده، اقلامی تهیه و جهت ارسال به سازمان هلااحمر تحویل داده خواهد شد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز79
دیروز92
کل بازدیدها16534

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 18.205.109.82
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

گالری تصاویر

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.