wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

مدیرسیستم

‍ انتصاب رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد در کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در حوزه کشاورزی

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان- باتوجه به بند 19،از مصوبات صورتجلسه شورای اداری سازمان جهاد کشاورزی به شماره 42858 مبنی بر تشکیل کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان با حکم رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد آقایان دکتر اسمعیل زاده رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی ،مهندس خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ، مهندس حاجی حسینی معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی، مهندس سلیم معاون تولیدات دامی،مهندس ملانوری معاون تولیدات گیاهی، مهندس شطرنجی مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، مهندس چیت فروش رییس اداره آمار و فن آوری اطلاعات، مهندس مهدوی رییس اتاق رشد کشاورزی و مهندس رمضان اسپرس، مدیربرنامه و بودجه بعنوان اعضای کمیته نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در حوزه کشاورزی منصوب گردیدند.
چندی پیش معاون علمی وفناوری رئیس جمهور از سرعت رشد صنایع دانش بنیان در استان یزد خبرداد و گفت:یزد سرعت بسیار بالایی در رشد صنایع دانش بنیان دارد و در یزد تحول سریع‌تر اتفاق می‌افتد چون پتانسیل خوبی در اقتصاد دانش‌بنیان دارد.
همچنین استاندار یزد در همین راستا، یزد را الگوی اقتصاد دانش بنیان در کشور اعلام کرد و از جمله کارهای اجرایی آن مجموعه دانست.
ایسنا/یزد- محمدعلی طالبی با اشاره به نگاه بسیار مثبت رئیس جمهور به استان در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و تاکید وی بر لزوم توجه جدی به اقتصاد دانش بنیان افزود:از هر ظرفیت جدیدی که بتواند به صنایع دانش بنیان کمک کند و منطبق بر اولویت‌های استان باشد حمایت می‌کنیم.
 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد نیز در جلسه با خبرنگاران، با بیان این‌که در حال حاضر ۹۰ شرکت دانش‌بنیان در این استان فعالیت می‌کنند ، گفت: اقتصاد دانش‌بنیان استراتژی اولویت‌دار یزد برای توسعه بیش از پیش است.
اکرم فداکار با بیان این‌که در حال حاضر اقتصاد دانش‌بنیان استراتژی اولویت‌دار برای توسعه استان یزد است، گفت: طرح «یزد الگوی اقتصاد دانش بنیان» محور فعالیت و برنامه‌ریزی مدیریت ارشد استان در این حوزه است.
وی با بیان این ‌که ردپای اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از استراتژی‌های جدی توسعه در استان وجود دارد، گفت: گفتمان‌سازی این مهم در حوزه‌های مختلف یکی از مهمترین دستاوردهای مدیریت استان یزد در راستای توسعه همه جانبه است

ادامه مطلب...

برگزاری سومین جلسه توجیهی کارشناسان محیط زیست عضو سازمان نظام مهندسی

*به گزارش روابط عمومی سازمان  - با اجرایی شدن قانون هوای پاک ، اقدامات و پیگیری های لازم جهت ساماندهی، آموزش و مصاحبه تخصصی کارشناسان محیط زیست عضو سازمان نظام مهندسی صورت گرفت که در نتیجه تاکنون قریب به 10 نفر از دانش آموختگان این رشته به صنایع معرفی گردیدند و همچنان جلسات مصاحبه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است جلسه توجیهی کارشناسان محیط زیست با حضور رییس و مشاور محیط زیست سازمان نظام مهندسی کشاورزی، معاون و نماینده اداره کل محیط زیست در سالن جلسات سازمان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
در ادامه پس از سخنرانی رییس سازمان، مباحثی در راستای نکات و اقداماتی که توسط کارشناس محیط زیست در صنایع باید در نظر گرفته شود توسط محمدرضا کوچک زاده معاون اداره کل محیط زیست و علیرضا شریفی مشاور محیط زیست سازمان ارایه گردید.
شایان ذکراست، یکی از دانش آموختگان معرفی شده با حضور در سازمان نظام مهندسی از پیگیری ها و زحمات رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و اداره کل حفاظت محیط زیست تقدیرو تشکر بعمل آورد.

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز78
دیروز91
کل بازدیدها88988

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.89.87.12
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.