wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

مدیرسیستم

در جلسه مجمع نمایندگان خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی عنوان کرد:

در جلسه مجمع نمایندگان خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی عنوان کرد:
عوارض از دهیاریها برای واحدهای دامی ممنوع است 

رئیس سازمان نظام مهندسی در این جلسه به حذف عوارض دهیاریها توسط معاون حقوقی رئیس جمهوری اشاره کرد و افزود: دریافت عوارض از واحدهای دامی ممنوع است ولی همچنان در استان یزد اخذ می گردد.
وی در اعتراض به اجرایی نشدن ابلاغیه های وزیر تسریع کرد: با توجه به گذشت 2 سال از اجرایی شدن دستورالعمل هایی که توسط وزیرجهاد کشاورزی ابلاغ شده است ، همچنان کارخانجات تولید خوراک دام بدون ناظر میباشند و این در حالیست که استان یزد دارای 40 فارغ التحصیل دکترا و کارشناس ارشد در این زمینه است.
خلف باغی افزود: به دلیل عدم نظارت فنی، خروجی خوراک دام از ورودی آن متفاوت است و برای آنکه یارانه ای که به شرکتها جهت تولید خوراک دام اختصاص داده میشود بجا و به حق باشد باید آنالیزی در این زمینه صورت گیرد.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی با پرسش این سوال که آیا یک واحد 150 راسی گاو شیری به یک کارشناس نیاز ندارد ،اظهار داشت: حدود 600 واحد بزرگ دامپروری در استان در حال فعالیت است و بعضا از اتباع بیگانه بجای کارشناس تحصیل کرده بکار گیری می شود، با این گونه روند آیا چه کسی در آینده متضمن سلامت محصولات خواهد بود

جهت شنیدن فایل صوتی بر روی لینک زیر کلیک فرمایید

ادامه مطلب...

برگزاری جلسه توجیهی مسئولین فنی فروشگاه های سموم استان

جلسه توجیهی مسئولین فنی فروشگاه های سموم استان پیرامون شرح وظایف مسئولین فنی 17 شهریورماه در سالن اجتماعات نظام مهندسی برگزار گردید.
در این جلسه رئیس سازمان نظام مهندسی حضور مسئولین فنی در فروشگاه های سم فروشی را لازم و ضروری دانست و افزود: از سال 89 براساس قانون افزایش بهره وری، صدور مجوز سم فروشی به سازمان نظام مهندسی واگذار گردیده است که نظام مهندسی متعهد به نظارت بر فروشگاههای سم فروشی می باشد.
خلف باغی یکی از دغدغه های سازمان حفظ نباتات را عدم حضور مسئولین فنی در فروشگاه ها اعلام کرد و گفت: در برخی موارد نبود مسئول فنی در فروشگاه باعث ایجاد مشکلاتی میگردد و بعضا خریدار را دچار خسارت میکند.
وی وظیفه نظام مهندسی جهت بهبود کارآیی مسئولین فنی را برگزاری کلاس های آموزشی عنوان کرد.
در ادامه جلسه مهندس دهقان معاون مدیریت حفظ نباتات استان و خانم مهندس حیدری کارشناس مسئول در ارتباط با لزوم حضور فیزیکی مسئولین فنی در فروشگاه ها و همچنین نحوه مانیتورینگ و تکمیل پرونده های فروش سموم به ایراد سخن پرداختند.
لازم به ذکر آقای دانشمند رئیس انجمن صنف سموم کشاورزی و مهندس متقی نیا نماینده سازمان نظام مهندسی در این جلسه حضور داشتند.

 

 

ادامه مطلب...

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز75
دیروز92
کل بازدیدها16530

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 18.205.109.82
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.