wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

 

برگزاری هجدهمین مجمع عمومی سالیانه

هجدهمین مجمع عمومی سالیانه (نوبت دوم) سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد یکم دیماه 98 با حضور رئیس سازمان و تنی چند از اعضای شورا و اعضای سازمان در سالن اجتماعات حفظ نباتات برگزار گردید.
در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرودملی جمهوری اسلامی ایران 4 نفر از شرکت کنندگان در این جلسه بعنوان هیات رئیسه انتخاب و در جایگاه قرار گرفتند.
سپس مهندس خلف باغی به ارایه گزارش عملکرد و همچنین توضیحاتی درباره گام های موثری که در دیدار با مسئولین برداشته شده است پرداخت و پس از گزارش مالی سال 97 مورد تایید مجمع قرار گرفت و اعضای حاضر در جلسه بودجه پیشنهادی 98 را تصویب کردند.
مهندس همدانیان بازرس شورا نیز سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد را جزء سازمان های پیشرو در اکثر زمینه ها دانست و به ارایه گزارش عملکرد بازرسی یکساله سازمان پرداخت و جهت پیشرفت و ارتقای سازمانی پیشنهاداتی را عنوان کرد.
در ادامه پس از رای گیری جهت انتخاب بازرس جدید شورا از بین سه نفر از داوطلبین مهندس سعیدفرد بعنوان بازرس انتخاب گردید

* یادآور می شود: مجمع عمومی استان از اجتماع اعضای آن تشکیل می شود و کلیه اشخاص حقیقی که طبق ضوابط مصوب به عضویت سازمان پذیرفته می شوند، با شرایط مساوی عضویت مجمع عمومی را دارا بوده و در جلسات دارای حق رای و مشارکت در تصمیم گیری ها می باشند.
* جلسات مجمع عمومی به طور عادی سالی یکبار و فوق العاده به تعداد دفعاتی که توسط مجمع یا به درخواست حداقل یک پنجم اعضای مجمع یا به درخواست شورای مرکزی در صورت ضرورت تشکیل می شود.

 

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز15
دیروز121
کل بازدیدها35927

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.234.208.66
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.