چاپ کردن این صفحه
 
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استانی یزد جهت رفاه حال اعضای این سازمان آمادگی خود را برای ارایه خدمات رفاهی و سوئیت در مازندران با بیش از 50 درصد تخفیف با دریافت کارت معتبر به مدت 4 روز و  شب اعلام میدارد
 
 
 
مجتمع ساحلی صدف با مساحت ۲ هکتار در یکی از دنج ترین مناطق استان مازندران و در منطقه خزر آباد ساری قرار دارد.این مجتمع با محیطی آرام و ساحل زیبای دریا و با داشتن وسایل و امکانات رفاهی مانند زمین بازی کودکان زمینهای ساحلی فوتبال و والیبال ، دوچرخه و لوازم ورزشی و تندرستی رستوران و فروشگاه،خدمات اینترنتیwifi در محوطه مجتمع محلی مناسب و امن جهت استراحت و تفریح خانواده هاست. 
 
 سوئیت ساحلی
 
 این سویت مبله ساحلی با متراژ میانگین ۵۰ تا ۶۵ متر زیربنا می باشد. همه این سوئیت ها یک خوابه و گنجایش آن ۶ نفر است. امکانات رفاهی شامل کولر گازی، بخاری، تلویزیون، و لوازم آشپزخانه
 
 آلاچیق
 
آلاچیقها در قسمت ورودی مجتمع با مساحت حدود ۲۰ متر مربع دارای سقف مناسب و دیوار به ارتفاع ۱.۵ متر قرار دارد وآماده ارائه خدمات به عموم مشتران می باشد. ظرفیت این آلاچیقها ۸ نفر می باشد و امکاناتی نظیر سینک ظرفشویی، تجهیزات روشنایی و بهره برداری از سرویس بهداشتی محوطه را داراست.
 خدمات قابل ارائه
  
در این مجتمع میهمانان گرامی می توانند از تجهیزات ورزشی مانند دوچرخه ، میز پینگ پونگ و پارک کودکان ، زمین فوتبال ساحلی، لوازم ورزشی عمومی، آلاچیق های کنار ساحل دریا، رستوران و فروشگاه مواد غذایی استفاده نمایند.
 
  نشانی میدان ولیعصر - خزر آباد - بطرف دریا - انتهای اتوبان خزر آباد - دست چپ جاده پلاژها - مجتمع ساحلی صدف
 
لوکیشن مجتمع ساحلی    tps://maps.app.goo.gl/FTiwL7a2jLfe9Rc69
 
 
                      
 
                  جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد تعاون و رفاه سازمان با
 
          شماره 42-36296540 داخلی 6تماس حاصل فرمایید.
 

                    آدرس کانال سازمان             
 
 

 
 آدرس سایت سازمان             http://www.snmk.ir

آدرس اینستاگرام سازمان     Instagram.com/snmkyazd    
 
    
 
 
 
 
 
 
 
آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 خرداد 1398