wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

اولین نشست مشترک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و سفارت هلند با حضور خلف باغی، معاون برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان، حسن پور، مشاور حوزه گلخانه سازمان و هانس اسمولدرز، رایزان کشاورزی سفارت هلند برگزار شد.

خلف باغی، معاون برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان با اشاره به اهمیت مباحث آموزشی برای اعضاء سازمان، آموزش در حوزه گلخانه ها را از اولویت های مهم این سازمان اعلام کرد و افزود: سایبان ها از دیگر موضوعات مهم است که نیازمند برنامه آموزشی هستیم و ایجاد تنوع در کشت محصولات گلخانه ای از دیگر اولویتهای این سازمان می باشد.
هانس اسمولدرز، رایزن کشاورزی سفارت هلند، ارائه آموزشهای فنی و کاربردی در حوزه کشاورزی را از برنامه های مهم دانست و گفت: انتقال دانش و تکنولوژی روز کشاورزی را در دروس آموزشی خود قرار دادیم.
رایزن کشاورزی سفارت هلند از توانایی برای ارائه آموزشها در ایران و هلند برای اعضای سازمان خبر داد و افزود: آمادگی داریم براساس شرایط اقلیمی و موضوعات مهمی همچون حمل و نقل محصولات گلخانه ای و بازاریابی خدمات آموزشی را ارائه کنیم.
حسن پور، مشاور حوزه گلخانه سازمان با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه ای در ایران در حال اتفاق است، اظهار داشت: در بحث آموزش آنچه مهم است آموزشهایی است که فاصله میان رکوردها و متوسط تولید را کم کند.
در پایان این نشست مقرر گردید برنامه آموزشی توسط مشاور سفارت هلند در ایران تهیه گردد و طی تعامل و برنامه مشترک میان سازمان و سفارت دوره های آموزشی مورد نیاز تدوین و اجرا شود.

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 آذر 1397
برچسب‌ها

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز67
دیروز199
کل بازدیدها177517

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 34.228.229.51
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.