wrapper

جدیدترین خبرها


سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یزد

Agricultural and Natural Resources Engineering Organization of Yazd

رییس سازمان مرکزی در دیدار نوروزی همکاران :

موانع ذهنی و اجتماعی اساسی ترین موانع پیش روی تولید می باشد

رییس سازمان مرکزی گفت: موانع ذهنی، اجتماعی و فرهنگی اساسی ترین موانع پیش روی تولید است که موانع فنی، ساختاری و قانونی حاصل موانع ذهنی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنم، شاهرخ رمضان نژاد در دیدار نوروزی همکاران ستادی ضمن تشریح نقش و رسالت سازمان نظام مهندسی در تحقق شعار سال، اظهار داشت: اگر حمایت و پشتیبانی از تولید، تسهیل و تسریع صدور مجوزهای کسب و کار؛ باور و اعتقاد سیاستگذاران و مجریان امر باشد، ضوابط، مقررات و قوانین موازی و دست و پا گیر هرگز وضع نخواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت هوشمندسازی امور به ویژه در شرایط کرونایی کشور، تصریح کرد: ساماندهی مسؤولین فنی واحدهای تولیدی و خدماتی با بهره گیری مطلوب از ظرفیت های فضای مجازی یکی از برنامه ها و اقدامات سازمان نظام مهندسی می باشد چرا که مهندسی سازی تولید و تجلی هوشمندسازی کشاورزی از طریق ساماندهی مسؤولین فنی واحدهای تولیدی و خدماتی اتفاق می افتد.

رییس سازمان مرکزی دانش گستری مستمر و افزایش ضریب نفوذ دانش در محیط های کشاورزی را رسالت اصلی سازمان نظام مهندسی عنوان کرد و اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با هدف نهادسازی و تسریع جریان ورود دانش به محیط های تولیدی شبکه غیردولتی تحت عنوان مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی را راه اندازی کرده است که ضمن تسهیل امر دانش گستری، در نزدیکترین نقطه به محیط های تولید، خدمات مورد نیاز کشاورزان را ارائه می نماید.

 

تماس با سازمان

نشانی : یزد-میدان امام حسین-ابتدای بلوار شهید بهشتی-کوچه سوم(جنب مدیریت حفظ نباتات) -روبروی دبیرستان دخترانه امام حسین (ع)
کدپستی : 8916714151

صندوقپستی : 558-89167
تلفن تماس : 42-36296540 (035)
شماره فکس : 36296549 (035)

آدرس ایمیل سازمان:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

امروز28
دیروز88
کل بازدیدها109725

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.238.250.105
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.